postup pri tvorbe stránok

Typy webových stránok na mieru

Vytvárame webové stránky a eshopy, ktoré sú budované na základe aktuálnych digitálnych trendov

Prezentačná stránka

Ponúkame Vám prehľadnú prezentačnú stránku, na ktorej Vaši zákazníci nájdu presne to, čo potrebujú. Samozrejmosťou je responzívny dizajn a jednoduchá administrácia stránky.

Biznis web

Vaša firma si zaslúži stránku, za ktorú sa nebudete hanbiť. Biznis web Vám zefektívni podnikanie a zároveň dostanú klienti všetky potrebné informácie. Administrácia stránky je jednoduchá, stránka je responzívna.

E-shop

Internetový obchod presne podľa Vašich predstáv. Ponúkame e-shop s moderným a zároveň prehľadným dizajnom. Web je samozrejme responzívny, administrácia stránky, produktov a skladových zásob je jednoduchá.

4 KROKY K JEDNODUCHEJ SPOLUPRÁCI

PRVÝ KONTAKT

Poviete nám niečo o Vašej spoločnosti, o produktoch, či službách, po prípade aký projekt máte v pláne rozbehnúť. My Vám predstavíme naše projekty a oboznámime s tým, na čo je potrebné sa pri tvorbe stránky zamerať.

Tvorba webstránky

Po prijatí potrebných podkladov začneme pracovať na samotnej stránke. Vypracujeme návrh podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Následne Vám ju predstavíme a zapracujeme prípadné pripomienky.

Dodanie materiálov

V prípade, že sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, budeme potrebovať podklady pre ďalšiu prácu. Pôjde hlavne o grafický materiál(logo, fotografie, po prípade videá) a samozrejme texty.

Migrácia stránky

Posledným bodom je samotné odovzdanie do "Vašich rúk". Tvorba a design webstránok prebieha na našom testovacom prostredí. Po dokončení stránky začiname s jej migráciou priamo na Váš server, kde ju ešte testujeme.

POZRITE SI NAŠE REFERENCIE

Vyberte si z našich služieb

Ponúkame Vám riešenia na mieru, ktoré sú vhodné nie len pre začínajúce firmy, ale aj pre náročnejších klientov, ktorí chcú svoj web posunúť na vyšší level

190€

Prezentačná stanka

290€

Biznis web

390€

Profi Eshop

Pokiaľ si neviete vybrať vhodný plán z nášho cenníka, nevadí!​

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám na základe Vášho opisu vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.