Grafické práce

Pomôžeme Vám s logom, obalom pre Váš produkt, či inými reklamnými materiálmi.

Dobre vypracovaná grafika je kľúčom k úspešnej stránke

Pomôžeme Vám s vytvorením unikátneho loga, či obalom  Vášho produktu. Rovnako sa na nás môžte obrátiť s prípravou letákov alebo billboardov.

Pri našom stretnutí si vypočujeme vaše návrhy, pričom hľadáme spoločný prienik vašich požiadaviek a našich návrhov.

Ako vyzera spolupraca s nami?

.01

Prvé stretnutie

Na prvom stretnutí si vypočujeme vaše predstavy a ciele, ktoré chcete grafickým materiálom dosiahnuť. Upresníte nám vaše predstavy a my vás oboznámime s možnosťami.

.02

Návrh loga

Na základe informácií získaných na predchádzajúcom stretnutí vieme ďalej postupovať samostatne bez zbytočného zaťažovania zákazníka.

.03

Marketingové materiály

Návrh marketingových materiálov zväčša nasleduje po vypracovaní a schválení loga. V prípade, že máte záujem len o vypracovanie marketingových materiálov, vieme sa špecificky zamerať len na tento bod.

.04

Odovzdávanie materiálov

Na našom poslednom stretnutí vám odovzdáme logo, či grafické materiály v požadovaných formátoch, ktoré budete potrebovať pre ďalšie použitie.

.00

Hľadáte viac informácií?

Kľúčom k úspechu stránky je dobre vypracovaná grafika

Pomôžeme Vám s vytvorením unikátneho loga, či obalom  Vášho produktu. Rovnako sa na nás môžte obrátiť s prípravou letákov alebo billboardov.

Tvorba loga

Neviete si poradiť s tvorbou loga pre Vašu spoločnosť, či začínajúci projekt? Obráťte sa na nás a my pre Vášu firmu vytvoríme logo, ktoré si Vaši klienti zapamätajú na prvý pohľad. 

Marketingové materiály

Vytvoríme billboardy, letáky, či iné reklamné materiály. Návrhy dodávame vo formáte .ai, .eps., .png, či .jpg.

Obaly produktov

Zverte nám do rúk tvorbu obalu pre Váš jedinečný produkt. Pri tvorbe obalov sa orientujeme na moderný štýl s prvkami minimalizmu.

“Dizajn je sprostredkovateľ medzi informáciou a jej pochopením.”

Napíšte nám a pri kávičke si spoločne prediskutujeme Vaše ďalšie možnosti…