Tvorba webstránok

Vytvárame webové stránky a eshopy, ktoré sú budované na základe aktuálnych digitálnych trendov.

Web stránky na mieru

Tvorba web stránok a eshopov je pre nás hobby. Našim cieľom je preto maximálna spokojnosť klienta, technická dokonalosť web stránky a jednoduchá administrácia, ktorú zvládne každý.

Funkcie našich web stránok, ktoré si zamilujete

.01

Jednoduchá administrácia

Administrácia v slovenčine, ľahko upraviteľný obsah vášho webu, ktorý zvládne aj laik. Už sa viac nemusíte báť, že sa váš zamestnanec bude báť prihlásiť do admin panela.

.02

Responzívnosť

Web stránka je prispôsobená pre všetky typy zobrazení (mobil, tablet, PC), inak povedané aj “breakpointov” – teda členenia dizajnu web stránok na základe šírky zobrazenia na veľkosti S, M, L až XL.

.03

Základná SEO optimalizácia

Všetky web stránky optimalizujeme pre vyhľadávače. Optimalizujeme stránky tak, aby ich bolo možné dostať na čo najvyššie vyhľadávané pozície.

.04

Automatické aktualizácie

Používame systémy, ktoré zabezpečujú pravidelné aktualizácie vašej stránky bez toho, aby ste o tom vedeli.

.05

Vypracovanie na mieru

Stránku Vám pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Vážime si, že dôverujete našim zručnostiam pri vytváraní stránky. Preto stránky, ktoré odovzdávame zákazníkovi sú vždy dokončené na 100%.

.00

Potrebujete viac informácií?

4 kroky k jednoduchej spolupráci

Poviete nám niečo o Vašej spoločnosti, o produktoch, či službách, po prípade aký projekt máte v pláne rozbehnúť. My Vám predstavíme naše projekty a oboznámime s tým, na čo je potrebné sa pri tvorbe stránky zamerať.

V prípade, že sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, budeme potrebovať podklady pre ďalšiu prácu. Pôjde hlavne o grafický materiál(logo, fotografie, po prípade videá) a samozrejme texty.

 

Po prijatí potrebných podkladov začneme pracovať na samotnej stránke. Vypracujeme návrh podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Následne Vám ju predstavíme a zapracujeme prípadné pripomienky.

Posledným bodom je samotné odovzdanie do “Vašich rúk”. Tvorba a design webstránok prebieha na našom testovacom prostredí. Po dokončení stránky začiname s jej migráciou priamo na Váš server, kde ju ešte testujeme.

Aké typy web stránok ponúkame?

Web stránka je  miestom, kde potencionálni zákazníci prichádzajú ešte pred osobným kontaktom. Pokiaľ chcete na svojich zákazníkov zapôsobiť hneď od začiatku, investujte do kvalitnej a profesionálnej web stránky.

work, office, team

Prezentačná stránka

Ponúkame Vám prehľadnú prezentačnú stránku, na ktorej Vaši zákazníci nájdu presne to, čo potrebujú. Samozrejmosťou je responzívny dizajn a jednoduchá administrácia stránky.

workplace, team, business meeting

Bizniz web

Vaša firma si zaslúži stránku, za ktorú sa nebudete hanbiť. Biznis web Vám zefektívni podnikanie a zároveň dostanú klienti všetky potrebné informácie. Administrácia stránky je jednoduchá, stránka je responzívna.

computer, laptop, tech

E-shop

Internetový obchod presne podľa Vašich predstáv. Ponúkame e-shop s moderným a zároveň prehľadným dizajnom. Web je samozrejme responzívny, administrácia stránky, produktov a skladových zásob je jednoduchá.

Web stránky už od 299€

Neváhajte a nechajte si vypracovať cenovú ponuku šitú na mieru

computer, laptop, tech